O nas

Zastanawiają się Państwo, czy warto z nami współpracować? Oto powody, dla których zdecydowanie warto!

Po pierwsze – atrakcyjność
Miesięcznik “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jako jedyny magazyn o nieruchomościach na małopolskim rynku ma redakcyjny charakter. W każdym numerze oprócz nowości rynkowych zamieszczane są również wywiady, analizy oraz porady. Oznacza to, że “Małopolski Przegląd Nieruchomości“ jest atrakcyjnym medium dla czytelników i skutecznym nośnikiem reklamowym.

Po drugie – specjalizacja
“Małopolski Przegląd Nieruchomości” skupia się tylko na rynku pierwotnym. Jest czytany przez osoby zainteresowane inwestycją wyłącznie w nową nieruchomość.

Po trzecie – widoczność
“Małopolski Przegląd Nieruchomości” jako jedyny tego typu magazyn jest obecny i skutecznie dystrybuowany na wszystkich imprezach branżowych organizowanych w Krakowie: giełdach, targach, konferencjach, warsztatach.

Po czwarte - profesjonalizm
“Małopolski Przegląd Nieruchomości” jest nie tylko poradnikiem dla osób kupujących, ale także platformą wymiany informacji dla środowiska związanego z nieruchomościami. Warto dodać, że Krakowska Grupa Multimedialna - wydawca magazynu - jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Po piąte - elastyczność
MPN oferuje Państwu szerokie możliwości zaprezentowania oferty w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb, m.in. za pomocą:
- reklamy wizualizacyjnej
- artykułu sponsorowanego
- ogłoszenia modułowego w dziale "Gotowe do odbioru”

Po szóste - dostępność
Co miesiąc od 5000 do 6500 egzemplarzy “Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości” jest dostępnych w salonach prasowych, marketach, sklepach wielkopowierzchniowych, kioskach sieci Ruch, Garmond, Kolporter i HDS (sieć Inmedio i Relay). Jako jedyny, magazyn “Małopolski Przegląd Nieruchomości” jest dostępny także we wszystkich najważniejszych miastach Małopolski.

Wersja PDF

Ta strona umożliwia łatwe przeglądanie oraz ściągnie starszych numerów w formacie PDF.

Wersja mobilna

Nasza strona jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi rodzajami tabletów oraz smartfonów.